секс після пологів

ЛяМурка

Посетитель
2371 день назад
не знала де би поспілкуватися на таку тему і вирішила це питання відокремити.в мене 3 тижні пройшло після пологів,а вже бажання повертаються і так хочеться ніжності але НЕ МОЖНА цілих 2 місяці! та і боязко-а раптом шви розійдуться.якось дивно все так.от і вирішила запитати тих,хто ЦЕ вже має позаду-перші рази після пологів. як воно? коли можна починати? і чи вірно те,що під час ГВ застерігатися не обов'язково?

bukabyaka

Посетитель
2371 день назад
1. Секс у нас відновився через 2,5 тижня після пологів (не втрималися хоча також казали утримуватися 2 міс ). Перший раз - ну дуууже акуратно, прислухаючись до своїх відчуттів, чи болить, чи приємно і т.д. Все було чудово Як до пологів, навіть краще
2. Контрацепція - обов"язково! Маю багато знайомих, які під час ГВ вдруге або втретє завагітніли Тож якщо поки не маєте плани на друге маля - краще подумати про захист

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2331 день назад
У нас секс відновився через три тижні-все було акурвтно ніжно,,суперські-всі переживання розвіялись.А на рахунок контрацепціі скажу так--моя мама думала що поки годуеш не завагітніеш ...і так в мене зявився братік!!!Обовязково застерігайтесь,спатимеш спокійніше!!!А сон тобі зараз ох як потрібен!!!

Marta Apacha38

Посетитель
Харьков
899 дней назад
Через 4-5 недель только возобновилось это.

Zumba

Посетитель
908 дней назад
Мне гиня сказала не затягивать и через 2 недели дала добро, когда швы снимала, но мне было больновато, все наладилось где-то через 5-6 недель.

Олеся Романова

Посетитель
Kharkiv
852 дня назад
Два місяця довелося терпіти, було боляче увесь час.

Лолочка

Посетитель
748 дней назад
Муж не очень хотел подходить ко мне после родов, так как присутствовал при рождении нашего ребенка. Я не знала что уже делать. Подруга порекомендовала магазин страпонов . Мы там прикупили игрушки для взрослых и наша интимная жизнь восстановилась и стала намного ярче. Рекомендую и вам попробовать)

Ivanka

Посетитель
411 дней назад
ну це в кого як в кого 2 тижні а в кого цілий місяць

Tusanni

Посетитель
273 дня назад
У меня через 2 месяца, были проблемы со швами.

Poppns

Посетитель
47 дней назад
дуже круто

Elenita

Медаль

Посетитель
181 день назад
треба буде по свободі почитати.

Mariya

Посетитель
707 дней назад
Elenita, советую вам почитать книгу "Как сохранить SEX в супружестве" http://rozetka.com.ua/9421031/p9421031/
Довольно познавательная книга. Я читала ее то мне понравилась. Много узнала нового для себя)))

Elenita

Медаль

Посетитель
181 день назад
Mariya:

Elenita, советую вам почитать книгу "Как сохранить SEX в супружестве" http://rozetka.com.ua/9421031/p9421031/
Довольно познавательная книга. Я читала ее то мне понравилась. Много узнала нового для себя)))

Дякую.

AllaMov4an

Посетитель
Житомир
203 дня назад
Ага, нікому не завадить.

Paulina

Посетитель
Днепропетровск
489 дней назад
Мы с мужем добавили ещё секс игрушки. Купили в магазине https://kiss-kiss.com.ua/category/vibratory/
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.