Ділимось своїми обновками!

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2354 дня назад
Хто і що уже встиг придбати собі новенького на весну??? Особисто я тільки сумочку купити встигла zst , На вихідних збираюсь шопінгом зайнятись, почну мабуть із взуття. А у вас що нового???

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2354 дня назад
фуууу... нарешті скінчився передсвятковий шопінг. придбала собі черевички (чорні замшові) і куртку (кашемір). а у вас що новенького??? нумо форумчани прокиньтесь і нумо до обговорення...

ponka

Посетитель
2394 дня назад
вчора прикупила собі сумочку для походів у спорт зали, басейни, одним словом сумка для тренувань, кльова така розова з фіолетовим.

Terralle@yandex.ru

Посетитель
1 день назад
Присмотрела несколько вещей в этно -стиле. Нравится такой стиль, обязательно приобрету себе пару рубашек. Еще хочу платье такого типа себе заказать Смотрится очень оригинально , главное , не банально. Нужно только придумать, какие к ней подобрать аксессуары
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 марта 2014 в 11:33)

Creavi138

Посетитель
13 дней назад
Девчонки, а как вы относитесь к платьям на прокат? У меня много вещей в гардеробе, но все же к покупкам вечерних платьев отношусь скептически. Фактически наряд на один раз, а стильная вещь стоит не очень дешево. Так что лично я предпочитаю брать на прокат стильные дизайнерские платья и быть королевой. Ну сами посудите. разве вы где то сможете найти такую красоту в продаже
Редактировалось: 1 раз (Последний: 30 марта 2014 в 08:12)

parole

Посетитель
1640 дней назад
Я собі сукенку прикупила зі стокового сайту, просто супер, мені сестра порекомендувала. Заценіть :

""
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 июня 2014 в 23:21)

OlgaMyrun

Посетитель
1455 дней назад
Цього літа вирішила купувати лише яскраві речі...почала зі взуття всім рекомендую купувати червоне взуття, йдуть до любого стилю одягу і виглядають ефектно)))))
Редактировалось: 2 раза (Последний: 4 июня 2015 в 23:30)

Вера Офицерова

Посетитель
1352 дня назад
Дівчата, а в мене дуже приємна обновка,сережки купила себе !!! Та такі гарні) Гуляла гуляла, плаття шукала на день народження, а в підсумку сережки) Ось адже підвернувся мені під руку цей золотий стандарт))
Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 июня 2015 в 23:28)

budsasha

Посетитель
Львов
675 дней назад
А я, вже по традиції, сіла на свої окуляри, і прийшлось брати нові. Натрапила на Zimlex. Всім раджу!
Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 июня 2015 в 23:29)

sekret

Посетитель
Киев
600 дней назад
я ось купила такі туфлі
Добавлено спустя 2 минутыЩе хочу купити такі лофери, жду заробітної плати. zst
Не звертай, що скажуть інші, якщо кохаєш, не треба терпіти треба любити …

OlgAYa

Посетитель
Киев
49 дней назад
Сейчас выгоднее не к лету покупать, а к зиме, осени. Пытаются продать и делают приятные скидки)
Именно так полу6отинки взяла :)

Oxana

Посетитель
Львов
12 дней назад
Я собі придбала нові джинси "бойфренди". Ще в минулому році хотіла собі придбати, тільки зараз змогла. Ось такі вибрала з каталогу: http://chia.ua/catalog/women

Ivanka

Посетитель
435 дней назад
я собі купила ось таку курточку https://shopster.ua/product/67569/ дуже класна, і не дорого, рекомендую всім, дуже зручна

Tusanni

Посетитель
297 дней назад
Купила часы стильные, сфоткаю, скину.

Poppns

Посетитель
71 день назад
я ось на минулому тижні купляла собі клатч , мені він дуже був потрібен для дуже важливого вечору))я ходила на побачення із дуже важливою для мене людиної і мені треба було виглядати на всі сто...хочу сказати, шо мабуть в мене це вишло, все ж таки правду говорять що краса - вона у дрібницях! таких як наприклад аксесуари))))))))
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.