Малювання

Kilina

Посетитель
1157 дней назад
Дівчата та хлоп'ята!
а ваші малі вже малюють, чим? що? чому? як організовуєте процес?
Нам 1 рік і 1 міс. плануємо купити пальчикові фарби, цікаво почути будь яку корисну та цікаву інформацію з цього приводу
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 марта 2012 в 08:55)

Maxima

Администратор
Львів
2201 день назад
Я теж планую купити дитині пальчикові фарби, але переживаю , що все таки без поїдання їх не обійдеться. Бо відучити тягнути в рот все , до чого є доступ неможливо. То навіть і не знаю чи варто купляти чи дійсно спробувати зробити ці фарби власноруч...

glamur

Администратор
Lviv
11 дней назад
а ми купили пальчикові фарби, будемо пробувати... потім відпишу що получилось:) може якийсь шедевр і тут викладу :)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 11 марта 2012 в 11:26)

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2206 дней назад
я цілком підтримую ініціативу батьків, у творчих процесах малечі. це дуже корисно для розвитку і світосприйняття дитини, так можливо поїдання фарб і розмальовування стін - це неминуче, але дитяча усмішка від відчуття щастя - це ж набагато приємніше.

HappyClub

Посетитель
1285 дней назад
Дитинство без фарб - втрачає багато кольорів))

Кирая

Посетитель
Тернополь
358 дней назад
Моя доченька очень любит рисовать. Хочу купить ей набор для рисования, где будет весь комплект собран.

Dona

Посетитель
125 дней назад
Кирая:
Моя доченька очень любит рисовать. Хочу купить ей набор для рисования, где будет весь комплект собран.
И моя тоже художеством любит заниматься. Стараюсь всячески поддерживать и развивать в ней это увлечение. Недавно нашла интернет магазин канцтоваров http://agat97.com.ua/ и заказала там очень классный набор для рисования. В комплекте хорошие кисточки и краски, валики... Малая в восторге, теперь вообще от рисования оторвать не возможно.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 29 сентября 2016 в 18:40)

Elenita

Медаль

Посетитель
56 дней назад
Мої почали малювати з року, більше всього люблять олівці і ручки.

Marina8

Посетитель
589 дней назад
Купила для своего ребенка планшет Nomi http://rozetka.com.ua/tablets/nomi/c130309/v114651/
и она теперь рисует на нем. Очень удобно.

Elenita

Медаль

Посетитель
56 дней назад
общество деградирует.

Svetik44

Посетитель
Херсон
491 день назад
Сама дуже люблю малювати. І син від мене навчився, малюємо тепер разом. Купувала йому для цьго спеціальні фарби

IrmaVi

Посетитель
4 дня назад
Рисование меня просто выручает, в это время хоть что то могу сделать.

АннаВиктория

Посетитель
Белая Церковь
12 дней назад
Не особо люблю
Живи… Живи и радуйся жизни
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.