Сигналізація на авто

Вас теж дратує?

Anna

Посетитель
місто Мрій
2425 дней назад
Ситуація проста. В дворі стоїть зелена ЛАДА в якої останні 10 годин працює сигналізація з невеличкими перервами
Питання : куди звертались щоб вирубити цю "машину зла"? (бо господарів або немає, або вони хочуть відімстити жителям цілого двору ). Дуже хочеться познайомитись з власниками машини
Отож, підкажіть як діяти в даній ситуації, якщо взагалі є якісь варіанти, окрім того що можна дочекатись власників.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 января 2012 в 11:33)

Maxsim

Посетитель
Lviv
2373 дня назад
В таких випадках власникові вже відомщено. Бо в нього сяде акумулятор після таких "голосових вправ", і завестись він зможе лише з допомогою волшебного пєндєля.

Є ще миттєвий крайній мєтод. Використати електрошок . Але то вже нанесення мат. шкоди фактично. Та й власник Жигуля певно людина небагата, жалко нищити йому електрику.

ЛяМурка

Посетитель
2373 дня назад
Не те слово дратує. Я б повбивала... хоча що це я? Им... був у мене випадок. Якось вже розповідала та розповім ще раз.
Сусід мав звичку ставити машину під наші вікна. З маловідомих мені причин та машина ночами так завивала, що я була просто у шоці. Неодноразово просила його якось то владнати, бо вночі не вельми приємно слухати ту мелодійну сирену. Потім і я і інші сусіди писали йому звернення і запихали біля лобового шкла. Коли та бібіка безперестанно вила 25 хвилин починаючи з третьої ночі і розбудивши мені дитину, то мому терпінню прийшов край. Гуляючи з малечою прихопила камінець (такий нівроку камінець) і вирішила шо нагло діятиму і мене мало цікавило якесь там пошкодження чогось. Власник автомобіля внагле ігнорував мої нерви, мій сон і мій відпочинок взагал (саме смішне що його вікна виходили у іншу сторону будинку, тобто свою машину він з них не бачив і чи чув не знаю). Машина як будильник завила десь біля четвертої ранку. Дуже лінь було вилазити з-під ковдри. Розуміла, що наношу людині матеріальну шкоду, але бажання позбутися того клятого авто і пілімканя перемогло. Не знаю якої шкоди було завдано, у темноті не видко. А зранку машини вже не було і по нині я її під вікнами не бачу. І чого я два місяці терпіла? Питається.
А Вам бажаю успішного і по можливості мирного вирішення даного питання. Можливо мирна розмова з власником, звернення у ЖЕК, міліцію і т.д. допоможуть.

ponka

Посетитель
2372 дня назад
ЛяМурка:
Не те слово дратує. Я б повбивала...
цілковито згідна. laugh

Dalida

Посетитель
Днепропетровск
6 дней назад
Сигналку обязательно ставить. Еще классная штука - GPS.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.