Життя з свекрухою

Sweet

Посетитель
Ивано-Франковск
187 дней назад
Моя історія...Порадьте щось..Сил немає вже...
....я вийшла заміж в 17...через те,що просто кохаю свого чоловіка,а він відповідає взаємністю...До весілля я нормально спілкувалась зі свекрухою,деякий час жила разом з нею і сварок не виникало...а після весілля все було ще краще,з її боку була і підтримка,і любов як до рідної дитини..мій чоловік поїхав за кордон...все було нормально...але коли приїхав,то СВЕКРУХА почала шукати причини для сварок з ним...я розумію,що в 17 я ще не є ідеальною господинею в домі,але я стараюсь...всі мої недопрацювання в очах свекрухи слухає мій коханий...він підтримує мене як може..свариться з мамою...а мені так погано в душі...нізким неможу поділитись болем..бо скажуть що сама на те підписалась..своїй мамі нехочу завдавати болю правдою,а подруги лише тішитимуться..Порадьте хтось як маю бути?Що робити?

RitAA

Посетитель
270 дней назад
Я не могу найти общий язык с свекровью, как не стараюсь sad

Sweet

Посетитель
Ивано-Франковск
187 дней назад
Час і терпіння-це,напевне,єдине що допоможе порозумітись зі свекрухою.По-суті,вона хоче як краще для свого сина і має на це повне право.Жодна людина неможе бути правою завжди і визнавати те,що в чомусь неправа.Таке життя..Треба потерпіти joke

Vika7

Посетитель
246 дней назад
Купила встроенный холодильник No Frost https://elmag.com.ua/vstraivaemye-holodilniki-no-frost для свекрови. Вы представляете он для нее не понравился, это ппц...говорит что сильно дорогой.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 29 января 2017 в 11:26)

Misti

Посетитель
77 дней назад
Сочувствую. Лучше всего жить отдельно. Пусть в чем-то себе отказывать - но не уничтожать свои отношения с мужем, потому что любые ссоры с свекровью - это постоянный стресс для ваших отношений.

Mara  Zheleznaya

Посетитель
153 дня назад
Ми зі свекрухою пожили лише 2 тижні, потім я всі речі зібрала та зняла квартиру - мені мої нерви дорожче. Чоловік слідом за мною перебрався од мами.

ruta

Посетитель
Львов
177 дней назад
Головне, вчіться бути мудрою. На форумі виливайте свій біль, а в реалі - не варто.
Спробуйте глянути на світ її очима. Може, зрозумієте в чому справа.
Інколи, особливо коли її син, а Ваш чоловік, починає заробляти гроші, то мами хочуть грошовий потік контролювати. Отака банальна і дурна причина.

madama

Посетитель
Москва
103 дня назад
в любом случае не нужно опускать руки

Alilina

Посетитель
52 дня назад
Все таки краще справді жити окремо. Сім.ю з своїми правилами важко побудувати, живучи разом з батьками.

Mamasita

Посетитель
Ильичевск
57 дней назад
Какая мудрость? Жить с родителями нельзя, у них свои законы и правила, в вашкй семье должны быть свои. И они никогда не будуть совпадать. От этого и все ссоры

Semenovna

Посетитель
97 дней назад
Ну не скажите,всегда можно договориться. Хотя... невсешда

divnaya

Посетитель
Киев
84 дня назад
Я бы со своей свекровью точно не ужилась. Они оба со свекром придирчивые жуть(

lvanka

Посетитель
89 дней назад
У свекрови день рождения скоро. Мы с мужем планируем для нее купить телевизор Samsung https://rozetka.com.ua/all-tv/samsung/c80037/v012/
Как думаете ее понравится?

Alilina

Посетитель
52 дня назад
lvanka:

У свекрови день рождения скоро. Мы с мужем планируем для нее купить телевизор Samsung https://rozetka.com.ua/all-tv/samsung/c80037/v012/
Как думаете ее понравится?
А нам откуда знать?)) Кому-то все подарки нравяться, а кому-то квартиру подари и будет недоволен, что она маленькая, окна неа полсантиметра ниже, чем хотелось и т.д.

Evelina

Посетитель
7 дней назад
Чем дальше,тем роднее
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.