Вуличний інтим

kyka

Посетитель
2426 дней назад
Гуляла я зі своїм коханим по вулицях міста...Ми міцно тримались за руки, повільно йшли, ніжно розмовляли про своє, сміялись...і він ніжно цілував мене у щоку або в губи...і ми далі продовжували розмовляти...милуватись архітектурою міста..і т.д...і тут вмить після чергового ніжного поцілунку в щоку здійнявся галас старенької бабусі, котра увесь цей час за нами йшла....Вона почала верещати, кричати на нас..."Чим це ви займаєтесь серед вулиці в Господній день..."..і т.д.

Хіба в нашій країні заборонено цілуватись?Хіба невинний поцілунок в щоку вважається таким страшним явищем серед білого дня?

Ось наприклад щодо мене, то я не бачу в цьому нічого поганого, неприємного та страшного....

І це між іншим не одна така історія.....і це не одноразово траплялось із нашими друзями...а можливо і з вами...

Розкажіть чи було таке у вас і з вашою половинкою?
Можливо є такі люди кому насправді неприємно зустріти на своєму шляху закохану пару котра цілується? і чому неприємно?

Розкажіть своє ставлення щодо цього...

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2333 дня назад
в нас колись було, блія мого під'їзду. Тьотя старша так на нас накричала, а точніше на мене,бо зробила з мене якусь останню...такими словами називали..І за що? всього за поцілунок,тим більше я ніколи себе не веду вульгарно і там не було нічого такого аж надто..Але ми вирішили змовчати.Я її ще потім бачила, вона просто дуже зла і якась дивна.Завжди сама,дуже повна і з собакою гуляла.можливо то якісь особисті проблеми.нереалізованість і їй важко бачити пару,яка закохана,якщо самотня все життя.Але неприємний спогад таки лишився..все-таки часом культури нашим людям бракує. Бо як тобі неприємно бачити пару ,яка цілується, то зроби зауваження, але культурно,акуратно, а не вживаючи такі словечка..І таким тоном....
А так більше ніколи не було проблем

Maxsim

Посетитель
Lviv
2373 дня назад
Я нормально ставлюсь до поцілунків в людних місцях. Але вражає як деколи школярі "лижуться" на вулиці, сорі, бо інакше не назвеш...

ЛяМурка

Посетитель
2373 дня назад
мені здаєтьсЯ, що то більшість бабуль таких! Наприклад, кожен день у нас біля підїзду збираються бабулі на лавочці і починається.... завжди чую як мене обговорюють(так ніби я не почую):" Ти подивися як вділася, думає що то вже літо чи вона на пляжі, ніби зараз зима", або завжди сигналимо на голубів, а вони:"Ніби не можуть почекати, коли ті поїдять". Я навіть не звертаю уваги, і вам не раджу, але коли у мене поганий настрій, тоді можна на комусь відірватися
Так що то вони на все так реагують, не лише на поцілунки, старість - не радість!

Mamalita

Посетитель
Харьков
14 дней назад
Я не против обнимашек и поцелуев, только если это не переходит границы!!! А то иногда прямо чуть ли не любовью занимаются на улице

Poppns

Посетитель
50 дней назад
це дуже екстримально))

Elenita

Медаль

Посетитель
183 дня назад
я не проти поцілунків на вулиці, цеж не сексом займатися привселюдно)

AllaMov4an

Посетитель
Житомир
205 дней назад
Mamalita:

Я не против обнимашек и поцелуев, только если это не переходит границы!!! А то иногда прямо чуть ли не любовью занимаются на улице

І це виглядає якось не дуже...
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.