Як що до краси і здоровя зубів

Поради щодо покращення стану зубів

ninel

Посетитель
Сообщений: 2
669 дней назад
Всім привіт) Теми щодо посмішки ще не було. Як покращити стан зубів?
І чи є на ринку України натуральні пасти?
Бо я знайшов тільки одну натуральну...ЗАББ називається. Купував з потрійною мятою.
Ще думаю ополіскувач взяти.
Ви якими засобами користуєтесь?

Vira

Посетитель
Сообщений: 1
661 день назад
Ми купуєм додоми італыйську пасту BlanX Med, таку http://rozetka.com.ua/blanx_med_8017331020296/p3727374/

Пастою задоволені. Вона знижує чутливість до холодної і гарячої їжі і напоїв, усуває біль при жуванні, чищенні зубів, і при цьому додає, зубах натуральний білий колір завдяки вмісту унікального екстракту арктичного моху.

Savorona

Посетитель
Сообщений: 52
25 дней назад
Есть просто хорошая отбеливающая паста сплэт, я ей пользовалась-действительно отбеливала.

Tamara18

Посетитель
Сообщений: 3
607 дней назад
а я пробувала цю ЗАББ, що вище рекомендують. Дійсно має класний смак і видно ефект після тижня-двух. Так що теж рекомендую.

Quincy

Посетитель
Сообщений: 26
271 день назад
Я бы как-то не рискнула пользоваться пастой произведённой у нас, ибо Бог знает, что там в состав входит. А так, я в стоматологическую клинику Люми-дент http://www.lumident.kiev.ua/uslygi/terapia/udalenie_zubnych_otlozhenij хожу периодически на ультразвуковую чистку зубов. Процедура достаточно приятная, весь зубной камень и налёт снимает как надо и зубы белее становятся.

Варя Фоміна

Посетитель
Сообщений: 6
133 дня назад
Никогда не слышала о таком средстве.... shock Мне достаточно пасты и жидкости для полоскания рта http://amway-30.com/product-category/krasota-uhod-telom/uxod-za-polostyu-rta/ , кстати этих средств хватает на долго.

Irisha35

Посетитель
Сообщений: 4
Львов
528 дней назад
Всім привіт!!!! Пасти це звичайно чюдво, але зубною щіткою залишки їжі між зубами ідеально не вичістиш. Я постійно з цією проблемою зверталась до стоматолога, оскільки через це в роті виникав неприємний запах. Дуже неприємна ситуація. Перебираючи все нових і нових лікарів, останній мені порадив придбати іррігатор для гігієни ротової порожнини. Чому я відразу не звернулась до цього лікаря!!!!!!! Яка я йому вдячна. Чотири місяці тому я придбала іррігатор Waterpik WP-100. З того часу як я їм користуюсь, я забула про свою проблему. Тепер у мене завжди свіжий подих, ясна укріпились і після зубної щітки користуючись іррігатором змивається залишок нальоту, між зубами струя води вимиває всі залишки їжі. Я дуже задоволена!!!!!!!!! Оскільки до поради лікаря я навіть не знала що існує такий пристрій, можливо я така не одна, тому якщо моя історія когось зацікавила обов'язково почітайте про Іррігатори, ось стаття яку я знайшла http://ukrmedical.com.ua/stati-i-novosti/item/37-top-6-luchshikh-irrigatorov-polosti-rta . Буду рада якщо стала комусь корисною. Будьте здорові!!

snegovichek

Посетитель
Сообщений: 9
Винница
141 день назад
Я для поддержки чистоты в своей ротовой полости пользуюсь зубной щеткой oral-b md20. Такую щетку рекомендуют все ведущие стоматологи как европейских стран так и у нас.

Варя Фоміна

Посетитель
Сообщений: 6
133 дня назад
Варя Фоміна:
Никогда не слышала о таком средстве.... Мне достаточно пасты и жидкости для полоскания рта http://amway-30.com/product-category/krasota-uhod-telom/uxod-za-polostyu-rta/ , кстати этих средств хватает на долго.

сайт переехал , на лето решила заказать http://saleway.org/product-category/kosmetuka-uhod-telom/zubnaya-seriya

Alilina

Посетитель
Сообщений: 24
294 дня назад
Може порадите якийсь хороший засіб для відбілювання зубів в домашніх умовах?

Semenovna

Посетитель
Сообщений: 6
340 дней назад
Лучше обращаться к специалистам, иначе в домашних условиях можно сделать себе цацу. А оптимально: здоровое питание и зож вам в помощь
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.