Штани чи спідниця?

Anna

Посетитель
місто Мрій
2212 дней назад
Тему створено для того щоб дізнатися чому ви більше надаєте перевагу штанам чи спідниці і чому. Які фасони любите яку довжину колір і тканину. Чому більше любите одне чи інше або чому однаково.

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2119 дней назад
влітку - тільки спідничка! зимою - штани)
спідниці короткі, під спортивний фасон переважно.

ЛяМурка

Посетитель
2160 дней назад
сукенки люблю, це тааак жіночно!
Маю сукнеманію, особливо на коктельні.

Якось особливо не задумувалася, але маю приблизно 50/50.
На теперішній роботі дрескоду немає, то я таскаю джинси переважно, брюки (кежуал) або джинсові спіднички.

Джинси люблю скінні або просто вузенькі, а спіднички або коротенькі (в межах пристойного, не пояси ), або олівчиком до коліна (джинс, стрейч-котон), люблю дуже з фасон а-ля ламбада з рюшками

Коли роботи багато і намічається шалений день-штани, а коли спокійніше або жарко дуже-спідничка/шорти до коліна (теж вузькі).

Колір залежить від пори року. Літні переважно білі, світло-голубий джинс, біло-голубий джинс, рожеві. Зимою-чорні, темно-сині, маю бомбову спідницю-олівець до коліна червоного кольору

Anna

Посетитель
місто Мрій
2212 дней назад
я надаю перевагу джинсам, хоча люблю прямі спідниці, довгі або до коліна (мені такі більше пасують до фігури). маю кілька вечірніх суконь, але не маю куди їх одягати
надаю перевагу натуральним тканинам (коли я в синтетиці, з'являється відчуття ніби тіло задихається)

Ксения  Style

Посетитель
Київ
1391 день назад
В різних випадках вдягаюся по різному. Але влітку і весною надаю перевагу спідницям і сукням. На маю думку це виглядає набагато краще, надає образу жіночності. Подобаються сукні і спідниці зовсім різних стилів.

OlgaMyrun

Посетитель
1220 дней назад
Звісно в спідниці я почуваю себе жіночною, але практичніше носити штани. Тому, якщо в мене хороший настрій тоді я можу інколи одягнути спідницю)))

Elenita

Медаль

Посетитель
20 дней назад
У штанцях зручніше! Але інколи потрібно побалувати себе чарівною спідницею чи пляттям!

Екатерина Климова

Посетитель
Верхнеднепровск
61 день назад
Больше люблю юбки ,но чаще хожу в штанах,просто так удобнее.

Elenita

Медаль

Посетитель
20 дней назад
В принципе, когда какое настроение

Svetik44

Посетитель
Херсон
404 дня назад
Я больше штаны люблю, но и платья в гардеробе тоже должны быть. Всегда покупаю себе женскую одежду в этом интернет магазине.

Lolita23

Посетитель
Одесса
235 дней назад
и я за штаны, особенно леггинсы, себе недавно заказала одни в этом магазине, очень довольна покупкой

Savorona

Посетитель
Днепродзержинск
25 дней назад
все зависит от ситуации! когда юбка уместнее, когда штаники!

fionna

Посетитель
Глобино
36 дней назад
и то и то ношу.

AllaMov4an

Посетитель
Житомир
4 дня назад
А я всё-таки больше предпочтения отдаю юбкам. Особенно длинным, в пол. Это прямо моя страсть! Жаль, что их зимой неудобно носить, а вот весна-лето - как раз идеальная пора! Я за зиму себе две новые юбки сшить умудрилась. Шью давно и многое в гардеробе у меня хенд-мейд)) Недавно ещё и новой машинкой обзавелась, с которой теперь даже самые смелые и сложные фасоны мне будут нипочём! А машинку качественную покупала, от мирового бренда Зингер http://www.lapka.com.ua/brand-singer.aspx Мне повезло её по отличной цене найти и магазин оказался очень серьёзный - доставку оперативно организовали, и хорошую гарантию дали. Теперь шью с ещё большим азартом))

Марта

Посетитель
Киев
305 дней назад
в основном джинсы. летом сарафаны и юбки. Обожаю свободный крой
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.