Перший крок

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2207 дней назад
Сьогодні прогулюючись, тішилась гарній погоді, і в одночас засмутилась що досі моє сердечко самотнє. Я знаю що на все свій час, нема куди спішитись, і ліпше так, ніж будь-як.
Вже майже рік як я розійшлась з хлопцем, після нього були кавалери, які дарували безмежну увагу і турботу. Але все це було не то. Я була напевно неготова починати нові стосунки.
І ось сьогодні задумалась над тим, що хочу зустріти людину, якій буду дарувати свою любов, тепло, ласку і турботу. Але таке враження що щось мене тримає.
І прийшла до висновку що тримає мене десь в душі колишній хлопець, а точніше невирішені до кінця стосунки. Бо розійшовшись, за його ініціативою на той час,я так і не зрозуміла що стало причиною його рішення.
Зараз ми з ним друзі, якщо можна так сказати, часто зідзвонюємся, ділимся проблемами,і навіть з його сторони я почула таку фразу "Який я дурний, що так все сталось".
Я хотіла з ним поговорити, але він чи боїться чи що, весь час коли ми зустрічаємся він з друзями.
І я думаю, чи варто мені настояти на особистій зустрічі, поговорити з ним, щоб поставити для себе всі крапки, і відпустити все те що було, чи не варто робити таких кроків.

Можливо в когось був такий досвід, або порадить як краще зробити. Я знаю що прислуховуватись треба до себе і свого серця. Але все ж таки....

Anna

Посетитель
місто Мрій
2300 дней назад
Думаю, варто вам зустрітись, все-все обговорити, щиро, відверто. Насправді поставити всі крапки над "і", щоб потім все життя не каятись та не думати, а що було б якби...

Maxsim

Посетитель
Lviv
2248 дней назад
Відпустити його, поменше зідвонюватися і не ділитися особистим. Ви ж розійшлися, Ваше особисте його тепер не стосується. Знайти собі якесь хоббі-захоплення, перключитися на щось інше. Ви не зможете утримати нові стосунки, якщо будете думати про колишнє. Його рішенням було розійтися, тому не тре думати, що в цому є Ваша вина. Час лікує всіх.

ЛяМурка

Посетитель
2248 дней назад
Абсолютно погоджуюсь - відпустити. І взагалі я не розумію тої дружби після розриву, тим більше з його ініціативи, яка то може бути дружба? Невже не можна з кимось іншим говорити-спілкуватися? То все відмазки. А щоб налагодити своє життя - потрібно лише одне перегорнути цю сторінку. Ми протягом життя зустрічаємо різних людей, з багатьма розходимося через розходження інтересів - і це нормально! Для чого те спілкування? - лише шкодити собі! Так нам приємно, що за нами шкодують, ламають лікті, рвуть волосся, але може то все ілюзія? І насправді не так він вже і шкодує) або не шкодує взагалі. Зрештою, це його проблеми, якби хотів, то добивався би знову, просив пробачення і т.д. А якщо це самообман - то пора з тим зав`язувати!

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2207 дней назад
Я не кажу що це дружба як в найкращих друзів, може доцільніше це назвати добрі знайомі.
Я і сама не хотіла з ним спілкуватись, якось так сталось що він сам почав мені дзвонити. Я тільки за, щоб розірвати це все і почати нове життя. Бо чомусь я впевнена що якщо би ми зараз зійшлись, нічо кращого вже не вийде, я сумніваюсь що можна змінити ті помилки, які ми самі зробили, і він і частково я.
Просто після нашої недавної випадкової зустрічі, я трохи на роздорожжі, після його дій.
Я теж не є прихильником дружби після того як розійшлись.Я просто є така людина, і напевно в тому мій мінус, що якщо навіть після такого всього людина дзвонить до мене, розказує про свої проблеми і так далі я не можу поставитись якось зневажливо. Я завжди все надто близько до серця приймаю, співчуваю , відкриваю душу і серце, а потім страждаю.
Але чомусь такі почуття, що щось тримає тільки саме з тим хлопцем, чомусь після розриву стосунків з іншими, мені було якось всерівно.

Дякую всім дуже за поради. Мені так легше буде визначитись з собою, та почуттями.

Віртуальний перехожий

Посетитель
1298 дней назад
Що ознайчає відпустити? Все залежить від того, як припинились відносини, і чому саме. Але якщо є ще якісь почуття, треба спробувати побудувати відносини. А якщо посварились при розриві відносин, то що може бути кращим як примирення? А хто зробить перший крок - це не так важливо. Важливою є любов, а не гордість.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 27 октября 2014 в 20:10)

Poppns

Посетитель
1 день назад
опустить.....

Lusia

Посетитель
511 дней назад
Я б не змогла відпустити...це загадто!

Ganno4ka

Посетитель
4 дня назад
у коханні не може бути такого поняття як гордість. тому заради сім'ї треба переступати через себе

snegovichek

Посетитель
Винница
110 дней назад
Ganno4ka:
у коханні не може бути такого поняття як гордість. тому заради сім'ї треба переступати через себе
Согласен с вами на все 100%, любовь это обоюдное чувство

Assoli

Посетитель
6 дней назад
Кохання повинно бути взаємним, в противному разі це самопожертва.

Kira

Посетитель
281 день назад
Assoli:
Кохання повинно бути взаємним, в противному разі це самопожертва.
Согласна

Алексей Драпченко

Посетитель
4 дня назад
Ви і самі повинні розуміти, кохають Вас чи ні.. І вже з цього приймати рішення, бути з цим чоловіком чи ні.

SonyaArt

Посетитель
7 дней назад
Я никогда не делала первый шаг. Я считаю, что это прерогатива мужчины! Вот пусть и завоевывают девушку!

IrmaVi

Посетитель
5 дней назад
всегда по очереди к друг другу нужно шагать, иначе отношений не получится.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.