Подарунки родичам нареченого

Lilia

Посетитель
1038 дней назад
Знаю що за традицією наречена повинна на весіллі в подяку за чоловіка обдарувати родичів нареченого подарунками, може хто підкаже кого саме треба обдаровувати, не всіх же родичів до 7 коліна?..

Ma Do

Посетитель
2170 дней назад
Подарунки дарують найближчим родичам. Впершу чергу це батькам, братам і сестрам рідним (якщо є), і дідусям, бабусям!

marmeladka

Медаль

Посетитель
Львів
2088 дней назад
А ось ці подарунки – якраз з когорти тих, над якими найдовше мудрують у сім’ї нареченої. Давня традиція передбачає, що молода повинна обдарувати всіх членів сім’ї свого чоловіка. А до останньої відносяться і його батьки, і бабусі-дідусі, і брати-сестри з дружинами і чоловіками, та ще й їхні діти. Зазвичай найсолідніший подарунок передбачається для майбутньої свекрухи – їй переважно дарують золото. Свекрові та іншим чоловікам з родини нареченого – сорочки. Для невісток підходять якісь господарські аксесуари – скатертини, покривала, посуд, для бабусь - хустки. Наймолодшим родичам обрати подарунки чи не найлегше, бо це можуть бути іграшки, чи одяг, тобто все, що дарують дітям на інші свята.
У родинах, де встановились довірливі дружні відносини, молода часто обговорює це питання із свекрухою, і подарунки обирають разом. В таких випадках - це символічні презенти, які просто принесуть усім задоволення, при цьому не надто вдаривши по кишені.

ЛяМурка

Посетитель
2128 дней назад
Я на весіллі дарувала подарунки батькам чоловіка, його брату і його хресним батькам. Теж вважаю, що це дурна трата грошей і показуха, але так прийнято.

Maxsim

Посетитель
Lviv
2128 дней назад
ЛяМурка:
Теж вважаю, що це дурна трата грошей і показуха, але так прийнято.
я вважаю що справляти весілля то дурна трата грошей, не кажучи вже про подарунки.

Agnessa

Посетитель
1716 дней назад
Я думаю тільки батька і матір. І раджу вибирати не дорогі подарунки, так як золото і все інше не дариться, тим більше Ти жінка.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.